DC wyda komiks „Legends of Tomorrow”!

DC Comics zaanonsowało dziś nową linię komiksów zatytułowaną „Legends of Tomorrow”. Nazwa brzmi znajomo? Oczywiście została zapożyczona ze spin-offu „Arrow” i „The Flash”, który zadebiutuje na antenie The CW w styczniu.

Okazuje się, że komiks będzie antologią i choć znajdziemy w nim kilka postaci, które zobaczymy w serialu to historie nie będą ze sobą powiązane.

Za pierwszą historię odpowiada Gerry Conway, a za wizualną oprawę Eduardo Pansica i Rob Hunter. O samej historii wiemy tyle, że zobaczymy w niej Ronniego Raymonda, który będzie scalał się z nowym partnerem i wyruszy jako Firestorm z misją uratowania Jasona Rauscha. Wspomniano także nazwisko Profesora Steina jednak niewiadomo jak zostanie on przedstawiony w komiksie.

Innymi bohaterami, którzy pojawią się w komiksowej historii będzie grupa znana pod nazwą Metal Men, stawią oni czoła groźnemu cyber-przestępcy. Dialogi napisał Len Wein, a swoimi rysunkami okraszyli to Yildiray Cinar i Trevor Scott. Zobaczymy jak metalowe roboty spiszą się w tak nietypowej misji.

Kolejna historia będzie opowiadać o Metamorpho, który jest przetrzymywany przez Simona Stagga. Córka Metamorpho będzie starała się uwolnić ojca z opresji. Za większość wydania odpowiada tu Aaron Lopresti, który został wsparty przez Matta Banninga. Lopresti odpowiada też za okładkę komiksu.

W ostatniej historii zobaczymy duet Sugar & Spike, para prywatnych detektywów będzie starała się odzyskać stare kostiumy Batmana, które posiada Killer Moth. Ta część jest dziełem pisarza Keitha Griffena i artysty Bilquisa Evely.

Pierwsza część trafi do sklepów i księgarni 9 marca 2016 roku, będzie liczyła 80 stron, a jej cena wyniesie 7,99$.

komikslot

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s