„Arrow” – Czy Felicity Smoak zostanie Oracle?!

Czy Felicity Smoak stanie się Oracle? Fani serialu „Arrow” dyskutują ochoczo na przeróżnych forach, co więcej w tę dyskusję tajemniczo włączył się producent Marc Guggenheim. Sprawdźcie co powiedział na ten temat.

Jeden z fanów zapytał Guggenheima o to czy może dać wskazówkę odnośnie pseudonimu Felicity? czy został on już wybrany? W którym odcinku poznamy ten pseudonim? Czy mógłby podać choć jedną literkę zawartą w codename?

Producent odpowiedział następująco, krótko aczkolwiek treściwie zaznaczając, że kolejne zwroty są odpowiedziami na poszczególne pytania.

„Nie. Tak. 4×11. A.”

Sumując Marc nie może dać wskazówki, jednak pseudonim dla panny Smoak został już wybrany, a fani poznają go w pierwszym odcinku „Arrow” po zimowej przerwie. Jedną z literek znajdujących się w słowie jest literka „A”. Co myślicie na ten temat? Teoria „OrAcle” wydaje się być aktualna!

W komiksach pierwszy raz postać Oracle pojawiła się w 1989 roku. Była córką komisarza Jima Gordona znaną jako Batgirl jednak została ciężko ranna w starciu z Jokerem i w konsekwencji czego została sparaliżowana od pasa w dół. Tak właśnie powstała Oracle, która następnie pojawiała się w wielu komiksach z Batmanem, należała także do ugrupowań Birds of Prey, Justice League oraz Suicide Squad.

oraclem2oraclem1oraclem5oraclem4oraclem3

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s