3. sezon „Fargo” dopiero w 2017 roku

Mamy złą wiadomość dla fanów czarej komedii stacji FX. Podczas wtorkowej konferencji prasowej twórca serii Noah Hawley oświadczył, że jej następny sezon zadebiutuje dopiero na wiosnę 2017 roku.

„Nie zobaczycie go w 2016 roku,” powiedział Hawley. „To zimowy serial, a nie mamy dość czasu, by kręcić go tej zimy.” Twórca dodał także, że produkcja trzeciego sezonu najprawdopodobniej rozpocznie się w listopadzie 2016 roku.

Hawley potwierdził również czas akcji kolejnej serii. Niedawno informowaliśmy, że w trzeciej odsłonie „Fargo” przeniesiemy się z powrotem do czasu z sezonu pierwszego, który miał miejsce w 2006 roku. Twórca sprecyzował, że tym razem będzie to rok 2010 i nastawiony na bardziej współczesną kulturę.

Co do bohaterów, których możemy zobaczyć, Hawley powiedział, że zawsze poszukuje połączeń między poszczególnymi seriami i zapowiedział, że nowe postaci na pewno skrzyżują swoje drogi z bohaterowi znanymi z poprzednich odsłon, ale równocześnie zaznaczył, że obsada pierwszego nie odegra zbyt dużej roli w trzecim sezonie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s