Dominatorzy – czego możemy się po nich spodziewać?

Dominatorzy będą głównymi antagonistami w tegorocznym crossoverze. Według oficjalnych informacji crossover będzie 3-odcinkowy i rozpocznie go odcinek „The Flash” wyemitowany pod koniec listopada. W „Supergirl” zobaczymy zaledwie malutki wstęp, coś w rodzaju intro na sam koniec epizodu- zapewne wyglądać będzie to podobnie do zaprezentowania JSA w ostatniej scenie premiery 2. sezonu „Legends of Tomorrow”. Dominatorzy w komiksach pojawiali się kilkukrotnie i za każdym razem sprawiali olbrzymie problemy. Do ich czołowych aktów agresji należą:
– zabicie prezydenta USA podczas transmisji z wydarzenia, którą śledziło wielu ludzi
– kontrolowanie umysłu ludzi, wykonywanie bolesnych doświadczeń
– wybicie niezliczonej ilości ziemian
– zdetonowanie bomby genetycznej
– wywołanie wielu eksplozji, w wyniku których doszło do niemal totalnej anihilacji ludzkości, uratowali się jedynie Ci wysłani w przestrzeń kosmiczną osiedleni następnie na planecie nazwanej nową ziemią

Spośród wszystkich wymienionych wyżej „złych” aspektów, jeden zdecydowanie odbił im się czkawką. Zdetonowanie bomby genetycznej co prawda pozbawiło mocy wielu meta-ludzi, niektórych nawet wprowadziło w stan śpiączki/hibernacji jednak zarazem aktywowało to ukryte zdolności wszystkich tych, którzy do tej pory byli zwykłymi szarymi obywatelami. W wyniku stworzenia ruchu oporu, wsparcia superbohaterów, a także nowo wykreowanych genetycznie zmodyfikowanych ludzi udało się finalnie odeprzeć ich atak i wygnać ich z ziemii.

Skłaniamy się ku temu, że podobną historię zobaczymy w crossoverze. Nie ma chyba bowiem lepszej opcji do „sztucznego” wykreowania nowych łotrów i złoczyńców niż spuszczenie na „Arrowverse” bomby genetycznej. Wszak cały serial „The Flash” opiera się na wybuchu w Star Labs, który doprowadził do powstania rzeszy meta-ludzi.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s