Ogromna biblioteka komiksów w wersji cyfrowej!

Wszyscy fani komiksów często zmagają się w Polsce z problemami w pozyskaniu tytułów, którymi są zainteresowani. Głównym problemem jest fakt, że nawet z obszernych kolekcji DC i Marvel to co pojawia się w naszym kraju albo wychodzi ze sporym opóźnieniem albo nie ukazuje się wcale. Najczęściej dostajemy do wyboru historie najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów lub oprawione w twardą okładkę grube wydanie specjalne jednego z komiksowych crossoverów. Nie mówimy, że to źle ale jednak sporadycznie miło byłoby popijając kawę dorwać się do „lektury”, która interesuje nas od dawna. Teraz wszyscy macie taką możliwość, a uwierzcie, że wystarczy średnia znajomość języka angielskiego, aby spokojnie przebrnąć nawet przez „najtrudniejsze” dialogi, które umówmy się w komiksach nie są zbytnio skomplikowane.

Pod adresem:
http://www.readcomics.tv

Znajdziecie wszystko co Wam potrzebne. Klikając w zakładkę „Popular comics” macie możliwość sięgnąć po najpopularniejsze tytuły, a jeśli po wybraniu tej zakładki spojrzycie na prawą stronę ekranu ukaże się wam lista TOP 15 najchętniej czytanych dzieł. Obecnie prym wiedzie Thor, a pozostałe miejsca na „pudle” okupują Ant-Man i DC Comics: Bombshells.

Jeśli chcecie bardziej szczegółowo poszukać czegoś zgodnie z tematyką jaka was interesuje, niekoniecznie bazując na tytułach, a na wyborze klimatu i rodzaju komiksu kliknijcie w zakładkę „Advanced Search”. Tam znajdziecie możliwość wyboru wydawnictwa, gatunku, a także będziecie mogli zdecydować czy interesuje was już zakończona, zamknięta seria, czy też wolicie rozpocząć swą przygodę z tytułów, które wciąż są wydawane.

No i w końcu coś dla tych, których interesują nowości. Zakładka „Latest Releases”, wystarczy że zaznaczymy tutaj iż dzisiaj dodano na stronę nowe woluminy „Green Arrow”, „All-New X-Men”, „Lucifer”, „Deadpool”, „Superman” czy „Justice League”, a to zaledwie kropla w morzu nowości.

Oczywiście możecie również skorzystać z typowej dobrze znanej lupy, czyli podstawowej wyszukiwarki. Zadowoleni będą fani Star Wars, którzy mogą poczytać serię „Empire” (40 woluminów) lub „Republic” (45, wciąż wydawane są nowe). Są także dwie dość świeże serie wydawane pod tytułami: „Darth Vader” (25, wciąż wydawane są nowe) oraz „Star Wars” (23, wciąż wydawane są nowe). Było Star Wars to i czas na inny „gwiezdny” hit czyli serię „Star Trek”, na ten moment komiks liczy aż 60 woluminów, a już zapowiedziane są kolejne. Oczywiście na stronie znajdziecie też mniej znane w Polsce komiksy, które cieszą się sporym powodzeniem za oceanem. „Saga” (38, wciąż wydawane są nowe) nazywana przez fanów połączeniem „Star Wars”, „Game of Thrones” i „Lord of The Rings”.

Polecane tytuły:

„Artifacts”
„Witchblade”
„X-O Manowar”
„Harbinger”
„Archie”
„Ninjak”
„Spawn”
„Nightwing”
„All-New Inhumans”
„Old Man Logan”
+ wszystkie komiksy DC z nowej serii Rebirth

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s