Nowe dokładne opisy crossovera! Wiemy w jaki sposób powrócą… (spoiler)

Stacja The CW przygotowała wreszcie dokładne opisy odcinków, które złożą się na tegoroczny crossover. Całość zacznie się pod koniec epizodu „Medusa”, który będzie 8. epizodem „Supergirl”. Odcinek ten będzie jedynym, który nie nosi tytułu „Invasion!”

„Supergirl” – poniedziałek 28 listopada

Eliza pojawi się w National City, aby spędzić Święto Dziękczynienia wspólnie z córkami. Alex zdecyduje się ujawnić mamie swą orientację seksualną. Eliza sugeruje, że Mon-El darzy Karę uczuciami co sprawia, że Supergirl jest w szoku i nie dowierza. Winn i James zastanawiają się nad tym czy powiedzieć Karze o tym, że tajemniczy bohater Guardian to ich sprawka. W międzyczasie Cadmus wypuszcza groźnego wirusa, który może zabić wielu kosmitów. Niespodziewanie do pomocy naszym bohaterom przyłącza się Lena Luthor. Epicki crossover rozpoczyna się w momencie, gdy Barry i Cisco zjawiają się aby opowiedzieć o inwazji kosmitów na ich ziemię i proszą Karę o pomoc.

„The Flash” – wtorek 29 listopada

Kosmici znani jako Dominatorzy zaatakowali ziemię co zmusza Barry’ego to wyprawy do Star City, aby poprosić Olivera o wsparcie jednak gdy okazuje się, że kosmici są znacznie trudniejszymi rywalami niż przypuszczali przyjaciele decydują się ustalić miejsce pobytu Legend, a Barry i Cisco wyruszają z misją sprowadzenia Kary na Earth-1. Podczas, gdy wszyscy są już na miejscu i opracowują plan ataku na jaw wychodzi szokujący sekret związany z Flashpointem co wprowadza wszystkich w konsternację i nikt nie wie komu może zaufać. W międzyczasie Wally chce dołączyć do walki z kosmitami jednak Iris odwodzi go od tego pomysłu.

„Arrow” – środa 30 listopada (100 odcinek serialu!)

Oliver budzi się w nowej rzeczywistości w której nigdy nie wsiadł na statek Queen’s Gambit. Jego rodzice Robert i Moira żyją i mają się dobrze. Laurel jest jego ukochaną narzeczoną i zbliża się ich ślub. Wszystko wygląda perfekcyjnie jednak nagle Ollie zaczyna zauważać pewne niedoskonałości co wzbudza jego podejrzenia. W międzyczasie Felicity oraz rekruci ze wsparciem Flasha i Supergirl stawiają czoła nowemu zagrożeniu.

„Legends of Tomorrow” – czwartek 1 grudnia

Po odkryciu planu Dominatorów związanego z planetą Legendy współpracują z Flashem, Supergirl oraz Green Arrow, aby zabić najeźdźców z kosmosu. W międzyczasie Stein odkrywa jak może pomóc innym jednak w podejmowaniu konkretnych decyzji przeszkadza mu własne sumienie, które zmaga się ze zmianami w czasie jakich dokonał w 1987 roku.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s