The CW przygotowuje serial na podstawie komiksu „Doctor Mirage”

Stacja The CW przygotowuje serial zatytułowany „Doctor Mirage”. Produkcja będzie bazowała na komiksie pod tym samym tytułem wydawanym przez firmę Valiant. Za produkcję ma odpowiadać DMG Entertainment („Iron Man 3”, „Looper”, „Point Break”) natomiast za scenariusz do serialowej adaptacji komiksu będzie odpowiadał Gary Dauberman, który odpowiadał za słynny horror „Annabelle”, który w 2014 roku z zaledwie 5 milionowym budżetem wypracował zysk ponad 250 milionów dolarów!

Komiks przedstawia historię detektyw Shan Fong, która potrafi komunikować się z duszami zmarłych. Niestety mimo, że udaje jej się połączyć z wieloma zmarłymi nie jest w stanie rozmawiać ze swoim mężem Hwanem, który niedawno zmarł.

Komiksowa historia miała wiele wydań a krótki opis przedstawiony wyżej to wszystko co na tę chwilę opublikowano w informacji prasowej przygotowanej przez The CW. Miło by było, gdyby zdecydowano się wykorzystać komiks, w którym tytułowa bohaterka mierzy się z czarnoksiężnikiem-nekromantą znanym jako Master Darque.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s