The CW zamawia piloty „Dynasty” oraz „Searchers”

Stacja The CW ogłosiła dziś oficjalnie zamówienia dwóch pilotów na kolejny sezon. Oczywiście samo zagwarantowanie fazy pilota nie oznacza, że seriale dostaną zamówienia sezonów i wskoczą do jesiennej ramówki.

Reboot serialu „Dynasty” zostanie stworzony przez autorów serialu „The O.C.” Josha Schwartza i Stephanie Savage. Za projekt „Searchers” będą odpowiadać producent Greg Berlanti, który współprodukuje wszystkie seriale z „Arrowverse” oraz Jason Rothenberg, głównodowodzący produkcją „The 100„.

Oryginalna wersja „Dynasty” emitowana była na kanale ABC przez dziewięć sezonów, a za jej sukces odpowiadali Robert i Esther Shapiro. Małżonkowie będą również pracować przy reboocie dla The CW, a scenariusz napiszą Salli Patrick („Limitless”, „Revenge”) oraz wspomniani wcześniej Schwartz i Savage.

Krótki opis rebootu serialu „Dynasty”:
Zmodernizowana wersja serialu przedstawiającego dwie najzamożniejsze amerykańskie rodziny: Carringtonów i Colbych. Serial będzie przedstawiony z perspektywy dwóch kobiet:
– Fallon Carrington – córki bilionera Billa Carringtona
– Cristal – posiadającej hiszpańskie korzenie kobiety, która zostanie macochą Fallon

Dla fanów fantastyki znacznie ciekawiej zapowiada się „Searchers”. Oto krótki opis serialu:
Serial przedstawia losy rodzeństwa: brata i siostry dziesięć lat po śmierci ich rodziców. Rodzeństwo dowiaduje się, że straszne i dziwaczne historie opowiadane przez ich matkę mogą być prawdziwe i stanowią swego rodzaju ścieżkę do odkrycia legend, mitów i ciężkiego do zrozumienia tajemniczego świata.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s