„The Shannara Chronicles” – oficjalny opis 2. sezonu i informacje castingowe!

Nareszcie! Chciałoby się krzyknąć. Po wielu miesiącach posuchy i ciszy w eterze wreszcie dotarły do nas duże i wartościowe informacje na temat drugiego sezonu „The Shannara Chronicles”.

W drugim sezonie Czterema Krainami będzie władał Król Ander. Organizacja zwana „The Crimson” będzie ścigała wszystkich praktykujących magię niezależnie od rasy. Wil pogrążony w smutku po utracie Amberle spełni swe życiowe marzenie i zostanie uzdrowicielem. Niespodziewanie jednak organizacja Crimson obierze go na cel i tylko pomoc ze strony niejakiej Mareth uchroni go przed śmiercią. Wydarzenia zmuszą Wila Ohmsforda do ponownego dołączenia do walki dobra ze złem. Eretria która była pojmana przez trolle będzie cała i zdrowa i wkrótce dołączy do Wila i Mareth i udadzą się oni na poszukiwania druida Allanona. Niestety ten będzie miał dla nich złe wieści, gdyż Bandon uda się na misję wskrzeszenia złego i mrocznego Lorda Warlocka. Wil, Eretria i Mareth wyruszą w podróż która ma na celu powstrzymanie Bandona oraz zniszczenie złej organizacji Crimson.

Aktorzy wcielający się w role Andera, Wila, Eretrii, Alannona i Bandona powrócą do serialu, dodatkowo pojawią się w nim:

malese-jow

Malese Jow:
Malese zagra posiadającą magiczne zdolności Mareth. Znana ze swoich ról Lindy Park/Dr. Light w „The Flash”, Anny w „The Vampire Diaries” oraz występu w regularnej obsadzie skasowanego serialu „Star-Crossed” aktorka wniesie spore doświadczenie w produkcjach fantasy i bez wątpienia będzie znakomitym wzmocnieniem regularnej obsady serialu.

 

vanessa-morgan

Vanessa Morgan:
Morgan zagra Lyrię, piękną i tajemniczą kobietę związaną romantycznie z Eretrią. Znana z roli imprezowiczki Bird w „Finding Carter”, a także disneyowskiego hitu „My babysitter is a vampire” zakończyła niedawno zdjęcia do niezależnego dramatu „Pimp”.

Gendry White:
Zagra łowcę nagród Gareta znanego w całej krainie jako „Mistrz Władania Bronią”. Jedyne co lubi bardziej od pieniędzy to dobra bitka. White ma w swoim resume takie produkcje jak „UnReal”, a także „Washington Spies”, wystąpił również w filmie „Furious 7”.

Caroline Chikezie:
Chikezie zagra Królową Themlin, silną i niezłomną władczynię Leah – jedynego ludzkiego królestwa w krainie. Królowa będzie miała smykałkę do manipulowania ludźmi, a jej podwładni będą produkować wielkie ilości broni. Zawarła polityczny układ z elfami dzięki swemu szlachetnemu pochodzeniu. Chikezi ostatni raz wystąpiła w produkcji „Everly” gdzie główną rolę grała Salma Hayek.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s