Hot News: Archie Comics podpisało ekskluzywną umowę z Warner Bros. TV!

Umowa podpisana przez Archie Comics i Warner Bros. TV jest oczywiście związana z sukcesem odniesionym przez serial „Riverdale” na antenie The CW.

W wyniku dobrej widowni jaką uzyskał serial na multi-platformach – The CW w telewizji, The CW App, CW Seed na tabletach i smartfonach – Warner Bros. zdecydowało się na ofertę nie do odrzucenia dla kompanii, która do tej pory zajmowała się wyłącznie wydawaniem komiksów.

Jon Goldwater pełniący funkcję CEO w spółce Archie powiedział, że dzięki ekskluzywnej umowie możemy spodziewać się kolejnych serialowych produkcji, które mogą znacznie odbiegać tematyką od „Riverdale”.

Mowa oczywiście o takich postaciach jak Katy Keene czy Lil Jinx. Warto wspomnieć również o mrocznym imprincie Dark Circle Comics, czyli firmie działającej pod Archie jednak prezentującą bardzo dojrzałe komiksy pełne przemocy, krwi, kontrowersji oraz akcji.

Choć dokładne warunki umowy między Archie Comics i WB nie są znane to mają być one bardzo zbliżone do tego co znamy dobrze z współpracy DC Comics oraz Warner Bros. jeśli wszystko pójdzie zatem zgodnie z planem możemy doczekać się znacznej popularyzacji komiksów Archie, a także nowych seriali np… o Sabrinie!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s